Mitsubishi Outlander

16.900 €

Километри

184.000km

Мотор

2198cc 150 ks

Пренос

Мануелен

Погон

4x4

Гориво

Дизел

Година

2015

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Систем за чистење на фарови
 • Фарови за магла
 • Шини на покривот
 • Камера за рикверц
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Трет ред седишта
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP Off-road
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

13.900 €

Opel Combo

71.000

105 ks

2018

7.900 €

Opel Corsa

29.000

51 ks

2015

7.100 €

Skoda Fabia

71.000

44 ks

2016

38.900 €

Mercedes-Benz E220

90.000

ks

2016