Volkswagen UP

7.300 €

Километри

78.000km

Мотор

999cc 60 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Бензин

Година

2017

Регистрација

02/07/2023

Надворешност

 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Борд компјутер
 • Електрика на прозори
 • Клима уред
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Централно заклучување

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Задни светла за магла
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

14.500 €

Volkswagen Golf 7

156.000

110 ks

2016

11.900 €

Opel Astra 1.6CDTI

146.000

95 ks

2016

44.000 €

Mercedes-Benz E220 4matic

113000

195 ks

2017

27.000 €

Mercedes Benz C250

173000

204 ks

2017