Opel Insignia

18.900 €

Километри

76.500km

Мотор

1956cc 170 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2017

Регистрација

17/10/2021

Надворешност

 • Алуминиумски бандажи
 • Фарови за магла
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

16500 €

Volkswagen Passat

137.000

120 ks

2015

14.700 €

Opel Astra

75.000

136 ks

2019

28.800 €

Mercedes-Benz ML350

112.000

260 ks

2012

8.500 €

Seat Ibiza 1.2TDI

88.000

55 ks

2015