Seat Ibiza

8.500 €

Километри

88.000km

Мотор

1199cc 55 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2015

Регистрација

29/06/2023

Надворешност

 • Алуминиумски бандажи
 • Фарови за магла

Внатрешност

 • Борд компјутер
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Мултифункционален волан
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Воздушни перничиња
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

31.900 €

Mercedes-Benz C300 Hybrid-Dizel

156.000

205 ks

2016

10.900 €

Opel Insignia

98.000

140 ks

2014

33.0000 €

Mercedes-Benz E220d

146.000

195 ks

2017

26.900 €

Mercedes-Benz C220

150.000

170 ks

2018