Opel Astra

9.350 €

Километри

114.000km

Мотор

1398cc 100 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Бензин

Година

2016

Регистрација

27/12/2021

Надворешност

 • Фарови за магла

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Асистент при поаѓање
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

37.900 €

Mercedes-Benz C200

74.800

160 ks

2019

34.900 €

Audi A5

142.000

190 ks

2017

22.500 €

Nissan X-trail 4×4

137.000

176 ks

2017

8.900 €

Skoda Rapid

98.000

115 ks

2017