Mercedes-Benz C250

27.000 €

Километри

173000km

Мотор

2143cc 204 ks

Пренос

Автоматски

Погон

4x4

Гориво

Дизел

Година

2017

Регистрација

30/04/2022

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Систем за чистење на фарови
 • Камера за рикверц
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • CD Changer
 • TV приемник
 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

10.900 €

Opel Insignia

98.000

140 ks

2014

18.900 €

Opel Insignia

76.500

170 ks

2017

7.900 €

Opel Corsa

29.000

51 ks

2015

8.500 €

Volkswagen Polo

134.000

75 ks

2017