BMW X3

Километри

200.000km

Мотор

1995cc 184 ks

Пренос

Автоматски

Погон

4x4

Гориво

Дизел

Година

2012

Надворешност

 • Off-road пакет
 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Систем за чистење на фарови
 • Фарови за магла
 • Шини на покривот
 • Камера за рикверц
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP Off-road
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава

Слични ВОЗИЛА

27.000 €

Mercedes Benz C250

173000

204 ks

2017

38.900 €

Mercedes-Benz E220

90.000

ks

2016

26.800 €

Mercedes-Benz A200 4matic

192.000

150 ks

2020

8.900 €

Opel Corsa 1.3Cdti

87.000

75 ks

2015