Volkswagen Passat

Километри

138.000km

Мотор

1968cc 150 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2015

Надворешност

 • Алуминиумски бандажи
 • Фарови за магла
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • CD Changer
 • Борд компјутер
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

14.800 €

Opel Corsa

9.200

75 ks

2021

18.900 €

Skoda Karoq

18.000

115 ks

2018

7.800 €

Opel Corsa

93.000

70 ks

2017

28.800 €

Mercedes-Benz ML350

112.000

260 ks

2012