Opel Combo

13.900 €

Километри

71.000km

Мотор

1598cc 105 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2018

Регистрација

16/01/2023

Надворешност

 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Борд компјутер
 • Електрика на прозори
 • Клима уред
 • Мултифункционален волан
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Централно заклучување

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

27.900 €

Volkswagen Tiguan

136.000

150 ks

2016

8.200 €

Opel Corsa

78.000

55 ks

2018

7.100 €

Skoda Fabia

71.000

44 ks

2016

25.900 €

Opel Insignia

50.000

174 ks

2020