Skoda Karoq

18.900 €

Километри

18.000km

Мотор

1598cc 115 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2018

Регистрација

20/11/2021

Надворешност

 • Алуминиумски бандажи
 • Фарови за магла
 • Шини на покривот
 • Камера за рикверц

Внатрешност

 • CD Changer
 • Борд компјутер
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

Volkswagen Passat

138.000

150 ks

2015

7.700 €

Skoda Rapid SB

89.000

75 ks

2015

26.900 €

Mercedes-Benz C220

150.000

170 ks

2018

13.900 €

Opel Combo

71.000

105 ks

2018