Volkswagen Passat

16.250 €

Километри

82.000km

Мотор

1598cc 120 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2015

Регистрација

26/11/2021

Надворешност

 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Фарови за магла
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • CD Changer
 • Борд компјутер
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Асистент при поаѓање
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

9.500 €

Opel Astra Turbo

127.00

105 ks

2015

26.800 €

Mercedes-Benz A200 4matic

192.000

150 ks

2020

8.500 €

Seat Ibiza 1.2TDI

88.000

55 ks

2015

22.500 €

Nissan X-trail 4×4

137.000

176 ks

2017