Mercedes-Benz A200

25.800 €

Километри

192.000km

Мотор

1998cc 150 ks

Пренос

Автоматски

Погон

4x4

Гориво

Дизел

Година

2020

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Фарови за магла
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Асистент при поаѓање
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

33.0000 €

Mercedes-Benz E220d

146.000

195 ks

2017

12800 €

Volkswagen Golf 7

170.000

110 ks

2016

6.200 €

Volkswagen Polo

144.000

55 ks

2013

7.900 €

Opel Corsa

29.000

51 ks

2015