Mercedes-Benz ML350

28.800 €

Километри

112.000km

Мотор

2998cc 260 ks

Пренос

Автоматски

Погон

4x4

Гориво

Дизел

Година

2012

Регистрација

26/01/2024

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Систем за чистење на фарови
 • Фарови за магла
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • CD Changer
 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP Off-road
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Алармни системи
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

35.900 €

Mercedes-Benz C220

29.000

165 ks

2017

22.900 €

Audi A8

236.000

250 ks

2012

34.800 €

Hyundai Tucson

4.800

136 ks

2023

14.700 €

Opel Astra

75.000

136 ks

2019