Volkswagen Passat

22.000 €

Километри

146.000km

Мотор

1998cc 110 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2016

Регистрација

15/04/2022

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Фарови за магла
 • Камера за рикверц
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • CD Changer
 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

22.500 €

Mercedes-Benz C

145.000

174 ks

2016

15.850 €

Opel Corsa

16.0000

102 ks

2019

21.900 €

BMW X1

103.000

150 ks

2016

18.900 €

Opel Insignia

76.500

170 ks

2017