Opel Insignia

10.900 €

Километри

98.000km

Мотор

1980cc 140 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2014

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Систем за чистење на фарови
 • Фарови за магла

Внатрешност

 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла

Слични ВОЗИЛА

16.250 €

Volkswagen Passat

82.000

120 ks

2015

8.900 €

Skoda Rapid

98.000

115 ks

2017

21.700 €

Volswagen Passat 4motion

90.000

190 ks

2015

9.300 €

Opel Astra ST

97.000

136 ks

2015