Volkswagen Polo

8.500 €

Километри

134.000km

Мотор

999cc 75 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Бензин

Година

2017

Надворешност

 • Фарови за магла

Внатрешност

 • CD Changer
 • Борд компјутер
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

35.900 €

Mercedes-Benz C220

29.000

165 ks

2017

8.500 €

Seat Ibiza 1.2TDI

88.000

55 ks

2015

15.850 €

Opel Corsa

16.0000

102 ks

2019

7500 €

Opel Astra

189.000

110 ks

2014