Opel Astra

14.700 €

Километри

75.000km

Мотор

1598cc 136 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2019

Регистрација

12/05/2022

Надворешност

 • Алуминиумски бандажи
 • Фарови за магла
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • CD Changer
 • Борд компјутер
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

10.900 €

Opel Insignia

98.000

140 ks

2014

8.500 €

Seat Ibiza 1.2TDI

88.000

55 ks

2015

35.000 €

Arteon R-line

138.500

190 ks

2019

Volkswagen Passat

138.000

150 ks

2015