Volkswagen Passat

16500 €

Километри

137.000km

Мотор

1598cc 120 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2015

Регистрација

23/02/2022

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Систем за чистење на фарови
 • Фарови за магла

Внатрешност

 • CD Changer
 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

9.300 €

Opel Astra ST

97.000

136 ks

2015

34.500 €

Mercedes Benz E220

72.000

195 ks

2016

21.900 €

BMW X1

103.000

150 ks

2016

16.250 €

Volkswagen Passat

82.000

120 ks

2015