Hyundai Tucson

34.800 €

Километри

4.800km

Мотор

1598cc 136 ks

Пренос

Автоматски

Погон

4x4

Гориво

Дизел

Година

2023

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Фарови за магла
 • Шини на покривот
 • Камера за рикверц
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP Off-road
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Асистент при поаѓање
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

Volkswagen Passat

138.000

150 ks

2015

6.200 €

Volkswagen Polo

144.000

55 ks

2013

16.250 €

Volkswagen Passat

82.000

120 ks

2015

8.500 €

Volkswagen Polo

134.000

75 ks

2017