Opel Corsa

8.200 €

Километри

78.000km

Мотор

1398cc 55 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Бензин

Година

2018

Регистрација

02/05/2021

Надворешност

 • Фарови за магла

Внатрешност

 • Борд компјутер
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

7.100 €

Skoda Fabia

71.000

44 ks

2016

35.000 €

Arteon R-line

132.000

190 ks

2019

25.900 €

Opel Insignia

50.000

174 ks

2020

9.350 €

Opel Astra K

114.000

100 ks

2016