Mercedes-Benz E220

33.0000 €

Километри

146.000km

Мотор

1950cc 195 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Заден

Гориво

Дизел

Година

2017

Регистрација

01/06/2022

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Сончев кров
 • Камера за рикверц
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

33.500 €

BMW 520D

80.000

163 ks

2017

15.850 €

Opel Corsa

16.0000

102 ks

2019

14.500 €

Volkswagen Golf 7

156.000

110 ks

2016

18.900 €

Skoda Karoq

18.000

115 ks

2018