Mercedes-Benz E220

34.500 €

Километри

72.000km

Мотор

1950cc 195 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Заден

Гориво

Дизел

Година

2016

Регистрација

30/06/2022

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Камера за рикверц
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

24.000 €

Opel Insignia

56.000

170 ks

2018

25.900 €

Opel Insignia

50.000

174 ks

2020

31.900 €

Mercedes-Benz C300 Hybrid-Dizel

156.000

205 ks

2016

28.800 €

Mercedes-Benz ML350

112.000

260 ks

2012