Opel Insignia

25.900 €

Километри

50.000km

Мотор

1956cc 174 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2020

Регистрација

21/09/2022

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Систем за чистење на фарови
 • Фарови за магла
 • Камера за рикверц
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

14.700 €

Opel Astra

75.000

136 ks

2019

23.500 €

Mercedes-Benz

159.000

136 ks

2017

8.900 €

Opel Corsa 1.3Cdti

87.000

75 ks

2015

35.900 €

Mercedes-Benz C220

29.000

165 ks

2017