Opel Insignia

15.900 €

Километри

105.000km

Мотор

1998cc 170 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2016

Регистрација

21/06/2022

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Систем за чистење на фарови
 • Фарови за магла
 • Камера за рикверц
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

12800 €

Volkswagen Golf 7

170.000

110 ks

2016

34.500 €

Mercedes Benz E220

72.000

195 ks

2016

22.900 €

Audi A8

236.000

250 ks

2012

14.700 €

Opel Astra

75.000

136 ks

2019