Volkswagen Arteon

35.000 €

Километри

138.500km

Мотор

1998cc 190 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2019

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Систем за чистење на фарови
 • Сончев кров
 • Фарови за магла
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • CD Changer
 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

11.900 €

Opel Astra 1.6CDTI

146.000

95 ks

2016

15.850 €

Opel Corsa

16.0000

102 ks

2019

8.400 €

Opel Corsa

51.000

55 ks

2018

35.900 €

Mercedes-Benz C220

29.000

165 ks

2017