Seat Arona

15.900 €

Километри

121.000km

Мотор

1598cc 95 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2020

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Фарови за магла
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Алармни системи
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

11.900 €

Opel Astra 1.6CDTI

146.000

95 ks

2016

28.800 €

Mercedes-Benz ML350

112.000

260 ks

2012

34.500 €

Mercedes Benz E220

72.000

195 ks

2016

16500 €

Volkswagen Passat

137.000

120 ks

2015