Mercedes-Benz C200

23.500 €

Километри

159.000km

Мотор

2198cc 136 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Заден

Гориво

Дизел

Година

2017

Регистрација

11/02/2021

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Систем за чистење на фарови
 • Фарови за магла
 • Шини на покривот

Внатрешност

 • CD Changer
 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Имобилајзер
 • Клима уред
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

8.400 €

Opel Corsa

51.000

55 ks

2018

28.800 €

Mercedes-Benz ML350

112.000

260 ks

2012

12800 €

Volkswagen Golf 7

170.000

110 ks

2016

21.700 €

Volswagen Passat 4motion

90.000

190 ks

2015