Land Rover Range Rover

70.000 €

KILOMETRA

146045km

MOTORI

2995cc 250 ks

TRANSFERIMI

Manual

Ngas

4x4

KARBURANT

Benzinë

VITI

2018

E JASHTME

 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Фарови за магла
 • Xenon Фарови

BRENDSHME

 • Борд компјутер
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Радио CD MP3
 • Серво управувач
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори
 • Асистент за долги светла
 • Греење на седишта
 • Ел. седишта
 • Климатроник
 • Навигациски систем
 • Регулирање волан
 • Темпомат
 • Радио CD
 • Ел отворање багажник

SIGURIA

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Асистент при поаѓање

MAKINA T SIM NGJASHME

85.000 €

Land Rover

150000

280 ks

2019

18.000 €

Opel Antara

110.000

150 ks

2016

7.000 €

Fiat Fiorino

90000

75 ks

2016

9.500 €

Opel Insignia

150000

120 ks

2017