Land Rover Range Rover

42.500 €

Километри

146045km

Мотор

2995cc 250 ks

Пренос

Автоматски

Погон

4x4

Гориво

Дизел

Година

2016

Регистрација

17/12/2021

Надворешност

 • Off-road пакет
 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Систем за чистење на фарови
 • Фарови за магла

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP Off-road
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла

Слични ВОЗИЛА

12800 €

Volkswagen Golf 7

170.000

110 ks

2016

22.500 €

Nissan X-trail 4×4

137.000

176 ks

2017

22.500 €

Mercedes-Benz C

145.000

174 ks

2016

11.900 €

Opel Astra 1.6CDTI

146.000

95 ks

2016