Opel Corsa

8.900 €

Километри

87.000km

Мотор

1248cc 75 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2015

Регистрација

15/11/2022

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Затемнети стакла
 • Фарови за магла
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • CD Changer
 • Борд компјутер
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

34.500 €

Mercedes Benz E220

72.000

195 ks

2016

18.900 €

Skoda Karoq

18.000

115 ks

2018

9.300 €

Opel Astra ST

97.000

136 ks

2015

Volkswagen Passat

138.000

150 ks

2015