Mercedes-Benz C300h

31.900 €

Километри

156.000km

Мотор

2198cc 205 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Заден

Гориво

Дизел

Година

2016

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Панорамски кров
 • Систем за чистење на фарови
 • Сончев кров
 • Фарови за магла
 • Камера за рикверц
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • CD Changer
 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

9.200 €

Opel Corsa

6.700

75 ks

2019

10.900 €

Opel Insignia

98.000

140 ks

2014

42.500 €

Land Rover

146045

250 ks

2016

35.900 €

Mercedes-Benz C220

29.000

165 ks

2017