BMW x1

21.900 €

Километри

103.000km

Мотор

1998cc 150 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Заден

Гориво

Дизел

Година

2016

Надворешност

 • Алуминиумски бандажи
 • Фарови за магла
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • CD Changer
 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

22.500 €

Nissan X-trail 4×4

137.000

176 ks

2017

14.500 €

Volkswagen Golf

190.000

150 ks

2013

6.200 €

Volkswagen Polo

144.000

55 ks

2013

18.900 €

Skoda Karoq

18.000

115 ks

2018