Opel Astra

7500 €

Километри

189.000km

Мотор

1698cc 110 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2014

Регистрација

10/07/2021

Надворешност

 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Фарови за магла

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Радио CD MP3
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

37.900 €

Mercedes-Benz C200

74.800

160 ks

2019

15.900 €

Seat Arona

121.000

95 ks

2020

18.900 €

Opel Insignia

76.500

170 ks

2017

25.900 €

Opel Insignia

50.000

174 ks

2020