Volkswagen Polo

6.200 €

Километри

144.000km

Мотор

1398cc 55 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2013

Регистрација

01/03/2021

Надворешност

 • Фарови за магла

Внатрешност

 • Борд компјутер
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Мултифункционален волан
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава

Слични ВОЗИЛА

8.400 €

Opel Corsa

51.000

55 ks

2018

16500 €

Volkswagen Passat

137.000

120 ks

2015

42.000 €

Land Rover

250 ks

2014

8.900 €

Opel Corsa 1.3Cdti

87.000

75 ks

2015