BMW 520d

33.500 €

Километри

80.000km

Мотор

1995cc 163 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Заден

Гориво

Дизел

Година

2017

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Фарови за магла
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • CD Changer
 • TV приемник
 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Трет ред седишта
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Адаптивно воздушно потпирање
 • Алармни системи
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

7.300 €

UP

78.000

60 ks

2017

7.800 €

Opel Corsa

93.000

70 ks

2017

14.700 €

Opel Astra

75.000

136 ks

2019

BMW X3

200.000

184 ks

2012