Opel Antara

12.000 €

Километри

115.000km

Мотор

2143cc 163 ks

Пренос

Автоматски

Погон

4x4

Гориво

Дизел

Година

2014

Надворешност

 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Фарови за магла
 • Шини на покривот

Внатрешност

 • Борд компјутер
 • Греење на седишта
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Климатроник
 • Кожни седишта
 • Мултифункционален волан
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Воздушни перничиња
 • Задни светла за магла
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

36.900 €

BMW 520d

107.000

ks

2019

8.500 €

Seat Ibiza 1.2TDI

88.000

55 ks

2015

8.400 €

Opel Corsa

51.000

55 ks

2018

7.700 €

Skoda Rapid SB

89.000

75 ks

2015