Volkswagen GOLF

14.500 €

Километри

190.000km

Мотор

1968cc 150 ks

Пренос

Автоматски

Погон

Преден

Гориво

Дизел

Година

2013

Надворешност

 • Xenon Фарови
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Фарови за магла

Внатрешност

 • CD Changer
 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

21.500 €

Volkswagen Touareg

198.000

245 ks

2011

15.900 €

Opel Mokka X

137.000

136 ks

2017

33.500 €

BMW 520D

80.000

163 ks

2017

9.300 €

Opel Astra ST

97.000

136 ks

2015