Nissan X-trail

22.500 €

Километри

137.000km

Мотор

1996cc 176 ks

Пренос

Автоматски

Погон

4x4

Гориво

Дизел

Година

2017

Регистрација

16/07/2023

Надворешност

 • Off-road пакет
 • Алуминиумски бандажи
 • Затемнети стакла
 • Систем за чистење на фарови
 • Фарови за магла
 • Шини на покривот
 • Камера за рикверц
 • Паркинг сензори

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Ел отворање багажник
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Климатроник
 • Мултифункционален волан
 • Навигациски систем
 • Подготовка за телефон
 • Помош при паркирање
 • Радио CD MP3
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување
 • Електрика на прозори / Ел на ретровизори

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP Off-road
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Алармни системи
 • Асистент при поаѓање
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

15.900 €

Opel Mokka X

137.000

136 ks

2017

12800 €

Volkswagen Golf 7

170.000

110 ks

2016

7.800 €

Opel Corsa

93.000

70 ks

2017

35.900 €

Mercedes-Benz C220

29.000

165 ks

2017