Opel Corsa

9.500 €

Километри

127.00km

Мотор

999cc 105 ks

Пренос

Мануелен

Погон

Преден

Гориво

Бензин

Година

2015

Надворешност

 • Фарови за магла

Внатрешност

 • Асистент за долги светла
 • Борд компјутер
 • Ел. седишта
 • Електрика на прозори
 • Ел на ретровизори
 • Клима уред
 • Мултифункционален волан
 • Подготовка за телефон
 • Регулирање волан
 • Серво управувач
 • Темпомат
 • Централно заклучување

Безбедност

 • ABS антиблокирачки систем на сопирачките
 • ASR контрола на пролизгување
 • ESP електронска стабилизирачкa програма
 • Задни светла за магла
 • Наслони за глава
 • Помош при нагорнина

Слични ВОЗИЛА

8.500 €

Seat Ibiza 1.2TDI

88.000

55 ks

2015

26.900 €

Mercedes-Benz C220

150.000

170 ks

2018

25.900 €

Opel Insignia

50.000

174 ks

2020

14.700 €

Opel Astra

75.000

136 ks

2019